Czech English German Polish Russian

 

Veškeré návštěvnické informace pro ročník 2024 na jednom místě - na našich sociálních sítích:

SUPERMOTO polep na vaše auto

Pokud máte zájem vozit na svém voze reklamu na naše jedinečné závody, je možné si polep na zadní okno vyzvednout osobně v provozovně firmy Kuchyně Ševčík v Hrušovanech nad Jevišovkou v ulici Nádražní 674. Děkujeme za podporu!

  

Závodní doprovodný program - skvělá automobilová a kaskadérská show

I letos připravujeme bohatý doprovodný program plný adrenalinu. Účast přislíbilo hned několik závodních týmů, jako například český výrobce závodních automobilů Sigma Weekend RacerSIGMA (www.sigmamotor.cz) či Rentor Racing Team s vozem ŠKODA Fabia Rally2 EVO (www.rentor.cz). Chybět nebude ani tým Mičánek Motorsport - powered by Buggyra (www.micanekmotorsport.cz), který opět přiveze svoje Lamborghini Huracán SuperTrofeo Evo. Po roce se v Krumlově ukážou také kluci ze SpecialBrothers (www.special-brothers.cz) s jedinečnou kaskadérskou show a po dvou letech přijede i rallycrossový tým 3RCZ, a to s buggynou s motorem z Porsche 911 GT3 RS.

 

Navíc budeme na našich sociálních sítích hrát i o spolujízdy v těchto krásných a rychlých závodních speciálech, ať už okruhových či rallyových.  

 

    

Vstupné

Bude doplněno.

 

Občerstvení

Bude doplněno.

 

Pozávodní doprovodný program

Bude doplněno.

 

Mapa závodiště a parkovací možnosti

 

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.