Czech English German Polish Russian

 

Hrušovany se znovu stanou hlavním městem jihomoravského motorsportu

 

Již za měsíc (7. - 8. srpna) bude unikátní městský okruh v Hrušovanech nad Jevišovkou, kterým se přezdívá jihomoravské Monte Carlo, opět hostit tradiční závody supermotardů, čtyřkolek a motokár.

 

Adrenalinová show se rozjede v sobotu 7. srpna a nejen jezdci, ale i diváci se mají rozhodně na co těšit již od samého rána. „Dvoudenní event plný motorsportu, adrenalinu a jedinečných zážitků znovu nabídne to nejlepší z českého supermota. Bude to prostě neuvěřitelná show, která v Česku nemá obdoby!“, zve návštěvníky Tomáš Ševčík -podnikatel, bývalý závodník a duchovní otec novodobé závodní tradice v Hrušovanech.

 

Závody jsou opět vypsány v celkem čtyřech kategoriích – supermoto S1, supermoto S2, motokáry a čtyřkolky.

 

Stejně jako v minulých ročnících bude návštěvníkům k dispozici VIP zóna a v sobotu v podvečer se představí rovněž i boxeři a MMA zápasníci během zápasů přímo na hrušovanském náměstí. Součástí sobotního večera bude také koncert skupiny Katapult revival. První závodní den pak zakončí našlápnutá afterparty se třemi DJs v tanečním klubu VESET.

 

V rámci dalšího doprovodného programu se pak návštěvníci mohou během celého víkendu těšit na exhibiční jízdy závodního speciálu Lamborghini Huracán SuperTrofeo z brněnské stáje Mičánek Motorsport, který se v loňském roce proháněl úzkými uličkami Hrušovan rychlostí přes 170 km/h. Díky takto vysoké rychlosti se lambo postaralo o absolutní rekord trati v hodnotě osmatřiceti vteřin. 

 

Pro ty, kteří budou chtít okusit jízdu na městském okruhu na vlastní kůži, bude připravena i soutěž o spolujízdu právě ve speciálu Lamborghini a jako každý rok budou součástí doprovodného programu i spolujízdy v safety caru Mercedes-Benz A45 AMG.

 

 

Aktuální stav startovních listin jednotlivých kategorií a stejně tak i přihlášku do závodu naleznete na oficiální webové stránce hrušovanského podniku http://www.supermotard.cz

 

- Oficiální FB událost: https://www.facebook.com/events/253824106442969

- Oficiální FB událost afterparty: https://www.facebook.com/events/527617908404461/

- Fotogalerie z loňského ročníku: https://www.motolevel.com/clanek-11171-hrusovanske-supermoto-nabidlo-jedinecnou-adrenalinovou-podivanou

 

Autor: Vašek Volf
07.07.2021

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.