Czech English German Polish Russian

 

Supermoto se opět vrací do ulic Hrušovan

 

O víkendu 10. a 11. srpna bude unikátní městský okruh v ulicích jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou znovu patřit již tradičním letním závodům supermotardů, čtyřkolek a motokár. 

Tento v České republice jedinečný podnik odstartuje již v sobotu 10. srpna - a to rovnou od 8 hodin ráno. „Jezdci jsou natěšení a bude to opět neuvěřitelná adrenalinová show pro všechny milovníky motorsportu. I celý tým organizátorů se již nemůže dočkat, až vše opět vypukne - bude to prostě pecka!“, dodává Tomáš Ševčík, hlavní pořadatel a "otec" závodu.

 

Oproti minulým ročníkům bude novinkou VIP zóna, výstava sportovních automobilů a v sobotu v podvečer se představí rovněž i MMA či K1 zápasníci. Celý závodní den pak uzavře našlápnutá afterparty s DJs Izzym Cooperem a ADASem v místním klubu VESET, kam bude přímo ze závodiště jezdit pravidelný shuttle bus.

 

V rámci dalšího doprovodného programu se pak návštěvníci mohou během celého víkendu těšit na exhibiční jízdy motorek, během kterých se celkem šestkrát se svým uměním představí kaskadér Marek Kalus. Dále nebudou chybět ani již loňského ročníku dobře známé vyhlídkové lety vrtulníkem Robinson 44 nad samotným závodištěm a na své si přijdou i nejmladší příznivci motorsportu, pro které bude připraven skákací hrad.

 

Připraven je i originální supermoto-merchandising v podobě jedinečných triček a snapbacků s logem závodu.

 

Aktuální stav startovních listin jednotlivých kategorií a stejně tak i přihlášku do závodu naleznete na oficiální webové stránce hrušovanského podniku http://www.supermotard.cz.

 

Oficiální FB událost: https://www.facebook.com/events/1961139297334210/

 

 

Zavzpomínat na loňský ročník můžete prostřednictvím krátkého video-shrnutí:

 


Autor: Vašek Volf

21. 7. 2019

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.