Czech English German Polish Russian

 

Moravské Monte Carlo ožije již tento víkend

 

Roční čekání je u konce – už tuto sobotu a neděli opanují ulice jihomoravských Hrušovan nad Jevišovkou legendární a jedinečné závody supermota, čtyřkolek a motokár! A na co vše se návštěvníci mohou těšit?

 

Nabitý víkend se rozjede již v sobotu 10. 8. od samého rána a diváci se mají rozhodně na co těšit, a to až do nedělního večera. „Kluci jsou natěšení a bude to opět neuvěřitelná show. I za tým organizátorů se již nemůžeme dočkat! Těšíme se na vás!“, zve Tomáš Ševčík, hlavní organizátor závodu a duchovní otec celé akce.

 

A má pravdu. Závody jsou totiž vypsány hned ve čtyřech kategoriích (Supemoto S1, Supermoto S2, motokáry a čtyřkolky) a rovněž doprovodný program bude více než nabitý. Připravena je totiž zcela nová VIP zóna, výstava supersportovních automobilů, vyhlídkové lety vrtulníkem nad závodištěm, či exhibiční jízdy motocyklového stunt ridera Marka Kaluse. Skalní fanoušci hrušovanského supermota si budou moci rovněž zakoupit originální merchandising v podobě triček a snap backů. 

 

V sobotu v 19:00 hodin závodní program doplní rovněž premiérové exhibiční zápasy v boxu a K1. Vypsáno je hned pět bojových duelů, a to v několika váhových kategoriích. Symbolickým vyvrcholením závodního víkendu bude našlápnutá afterparty v hrušovanském klubu Veset, která odstartuje v sobotu deset večer a pojede až do samého rána. V rámci této afterparty na návštěvníky čekají dvě stage a celkem čtveřice DJů, v čele se známým znojemským DJem Izzy Cooperem či ADASem. Těm budou sekundovat krásné hostesky, výstava motorek či noční moto exhibice. Přeprava na afterparty ze závodiště pak bude zajištěna lokálním shuttle busem.

 

A co za to? Za denní vstupné na závody zaplatíte 150,- Kč, za denní VIP vstup pak 1 000,- Kč a za víkendovou permanentku 250,- Kč. Pro návštěvníky a příznivce motorsportu ze vzdálenějších míst bude nedaleko závodiště navíc připraven i kemp, kde bude možné přenocovat ve stanu za 100,- Kč za noc.

 

Oficiální web (startovní listiny): www.supermotard.cz

Oficiální FB stránka: https://www.facebook.com/supermoto.hrusovany/

Oficiální FB událost závodů: https://www.facebook.com/events/1961139297334210/ 

Oficiální FB událost afterparty: https://www.facebook.com/events/2383056981980363/ 

 

Kompletní program závodního víkendu naleznete níže: 

Autor: Vašek Volf
7. 8. 2019

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.