Czech English German Polish Russian

 

Do ulic Hrušovan se znovu vrátí Supermoto

 

Jihomoravské Monte Carlo. Tak se přezdívá městečku Hrušovany nad Jevišovkou, které bude o víkendu 15. a 16. srpna opět hostit již tradiční závodní show, na níž se představí ti nejlepší republikoví jezdci supermotardů, čtyřkolek a motokár.

 

Akce je opět vypsána jako dvoudenní. Během soboty 15. 8., kdy závodní program odstartuje již v 10 hodin ráno, jsou v plánu nejprve seznamovací tréninky, následně kvalifikace a také první ostrý závod. V neděli pak legendární městský okruh ožije taktéž v 10 hodin, warm-up tréninky na které navážou hned dva ostré závody všech vypsaných tříd – tedy SM profi S1, SM open, čtyřkolky a motokáry. Celý víkend v neděli v podvečer uzavře slavnostní vyhlášení vítězů.

 

„Stejně jako v minulých ročnících uděláme i letos maximum pro to, aby hrušovanské Supermoto bylo úžasnou a nezapomenutelnou adrenalinovou show. Jezdci jsou už natěšení, celý organizační tým také, takže věřím, že i návštěvníci dorazí v hojném počtu a vytvoří podél trati skvělou atmosféru.“ zve návštěvníky otec novodobé tradice městského závodění v Hrušovanech a též bývalý jezdec Tomáš Ševčík.

 

Organizátoři si rovněž připravili celou řadu doprovodných akcí. Těšit se tak můžete mimo jiné na zápasy MMA a K1, které byly premiérově součástí této bez nadsázky po brněnské Grand Prix nejvýznamnější motoristické události na jižní Moravě již v loňském roce. Chybět nebudou ani zábavné atrakce nejen pro děti a adrenalinuchtiví návštěvníci budou moci zažít závodní okruh na vlastní kůži při svezení v oficiálním safety caru.

 

Sobotní večer pak po závodech navíc zpestří i koncert revivalové kapely Katapult, který bude následován afterparty v hrušovanském disco clubu Veset. Plánovaný line-up je skutečně našlapaný – za mixážní pult se postaví brněnské DJské duo Beatchasers, známý znojemský DJ Izzy Cooper, DJ Marcell a řada dalších.

 

- Oficiální FB událost závodu: https://www.facebook.com/events/545825832731005/

- Přihlašování jezdců: https://supermotard.cz/prihlaska/

- Oficiální FB událost afterparty: https://www.facebook.com/events/257032452250695/

- Oficiální web závodu: http://www.supermotard.cz

 

Autor: Vašek Volf
14.07.2020

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.